W związku z zakończeniem pracy na stanowisku dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej przez Panią Marzenę Salę, funkcję tę w wyniku przeprowadzonego konkursu objęła z dniem 1 września 2023 roku Pani Małgorzata Kowalska, od lat związana edukacją specjalną. To pedagog, oligofrenopedagog i nauczycielka z wieloletnim stażem. Pracowała m.in. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Skarżysku – Kamiennej, gdzie oprócz pracy wychowawczej i dydaktycznej, zajmowała się diagnozowaniem dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.

marzena sala podziekowanie dla dyrektora poradni psychologiczno pedagogicznej w skarżyskuPani Marzena Sala, odchodząca Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej.

malgorzata kowalska nowa dyrektor poradni psychologicznej w skarzysku kamiennej Pani Małgorzata Kowalska (trzecia od lewej), nowa Dyrektor Poradni w Skarżysku.

Przy

ogloszenie ikonaPoniżej zamieszczamy materiały z konferencji dotyczącej Oceny Funkcjonalnej oraz broszurę informacyjną na jej temat. Pliki zamieszczone są w formacie PDF.

 

pdfKonferencja Skarzysko-Kamienna w dniu 30 maja 2023 roku - materiały3.47 MB

pdfBroszura informacyjna.pdf1.53 MB

ogloszenie ikonaDrodzy Państwo,

informujemy, że od 26.06.2023 do 1.09.2023 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pracuje w godzinach 8:0016:00.

ogloszenie ikonaDyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej, serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów i pedagogów specjalnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 16.06.2023 r. (piątek) o godz. 9:00 w sali nr 228 (II piętro) Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skarżysku – Kamiennej ul. Plac Floriański 1. 

Tematem spotkania będzie: „Ocena funkcjonalna w praktyce – arkusze diagnostyczne”.

Spotkanie prowadzić będą: p. Marzena

ogloszenie ikonaDyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej, serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów i pedagogów specjalnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14.06.2023 r. (środa) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej przy Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Skarżysku – Kamiennej ul. Plac Floriański 1.

Tematem spotkania będzie:

1. „Ocena funkcjonalna w praktyce – arkusze diagnostyczne”.
2. „Tworzenie szkolnych procedur