Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość, by stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełnia pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy Dyrektor i Pracownicy Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku-Kamiennej.

WIELKANOC 2022

children from ukraineW ramach pomocy dla dzieci i rodzin z Ukrainy, które obecnie przebywają na terenie Powiatu Skarżyskiego  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna świadczy bezpłatną pomoc psychologiczną dla dzieci i ich rodziców. Oferuje zajęcia dla dzieci z różnych grup wiekowych jako wsparcie w radzeniu sobie z trudnymi emocjami. Prosimy o rozpropagowanie powyższej informacji w Państwa środowisku.

Tutaj znajdziecie Państwo dokładną informację

swithUDrodzy Państwo
poniżej zamieszczamy przygotowany przez naszą Poradnię krótki przewodnik dla osób dorosłych, dotyczący tego jak rozmawiać z dziećmi o aktualnej sytuacji na Ukrainie.

Plik dostępny jest w linku poniżej.
Opracowanie: psycholog Beata Kobus

Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie - przewodnik

swithUSzanowni Państwo,

przekazujemy w załączeniu rekomendacje, które mogą być przydatne nauczycielom i pedagogom szkolnym podczas rozmów z uczniami na temat aktualnej sytuacji w Ukrainie. 

pobierz materiały

ogloszenie ikonaOGŁOSZENIE

Dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku - Kamiennej   informuje, iż w dniach 23.12.2021 r. -  31.12.2021 r. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna będzie czynna w godzinach od 8:00 do 16:00.

Ogłoszenie w pdf