ogloszenie ikonaDyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej, serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów i pedagogów specjalnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 10.01.2023 r. {wtorek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej przy Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Skarżysku — Kamiennej ul. Plac Floriański 1.

Tematem spotkania będzie: „Przemoc rówieśnicza“. Spotkanie prowadzić będą: p. Agata Matysiak - psycholog PCRE, oraz p. Elżbieta Zarzycka - pedagog PCRE.

pdf pobierz druk zaproszenia58.51 KB

kartka na Boże narodzenie rok 2022

Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje nas wszystkich pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Dyrektor i Pracownicy Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku - Kamiennej

zdjęcia małego dziecka ktore uczy sie chodzicDrogi Rodzicu!

Mamy przyjemność uczestniczyć w projekcie, w ramach którego przeprowadzamy darmowe badania przesiewowe dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do 3 roku życia.

Powiat Skarżyski oraz Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Skarżysku Kamiennej zostały zaproszone i zakwalifikowane do udziału w organizacji i realizacji „Projektu innowacyjno - wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej”.

W ramach projektu zapraszamy dzieci do badań skriningowych w kategoriach wiekowych: 6-8 m-cy

ogloszenie ikonaDyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej, serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów i pedagogów specjalnych. Tematem spotkań będzie: omówienie zakresu i zasad współpracy, oczekiwań i planów na rok szkolny 2022/2023.

Spotkania odbędą się w dwóch terminach:

- dla pedagogów i psychologów szkół ponadpodstawowych - 21.11.2022 (poniedziałek) o godz. 9:00 (pdfzaproszenie - plik .pdf64.08 KB)
- dla pedagogów i psychologów

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę programową naszej poradni na nadchodzący rok szkolny 2022/2023witaj szkolo

oferta dla przedszkoli

oferta dla szkół podstawowych

oferta dla szkół ponadpodstawowych