Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, składamy serdeczne życzenia, aby te święta były pełne radości, nadziei i miłości.

Niech Zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie wewnętrzny spokój oraz siłę do pokonywania życiowych trudności. Niech te Święta będą  czasem refleksji i staną się podporą rodzinnego życia.

Dyrekcja i Pracownicy Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku-Kamiennej.

 

życzenia wielkanocne rok 2024

 

 

ogloszenie ikonaInformujemy, że dnia 29 marca 2024 roku (Wielki Piątek), Poradnia PP oraz Biblioteka będą pracować w zmienionych godzinach.


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: godziny 8:00-13:00
Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna: godziny 8:00-10:30 

pedagog patrycja jedrzejewska psycholog patrycja wojcikDnia 13.03.2024r. w Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku -Kamiennej gościliśmy 40 szkolnych specjalistów ze szkół i placówek oświatowych z  terenu Powiatu Skarżyskiego. Było to kolejne spotkanie sieci szkolnych specjalistów w tym roku szkolnym, w którym uczestniczyli pedagodzy, psycholodzy oraz pedagodzy specjalni. Spotkanie poprowadziła pedagog Patrycja Jędrzejewska oraz psycholog Patrycja Wójcik. Tematem było „Funkcjonowanie osób z ZA i autyzmem”, miało one formę warsztatową i

autyzm spotkanie dla pedagogow i psychologow szkolnychDyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji, Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej, serdecznie zaprasza pedagogów, psychologów i pedagogów specjalnych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14.03.2024 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej ul. Plac Floriański 1.

Tematem spotkania będzie: „Funkcjonowanie społeczne osób z zespołem Aspergera i autyzmem”.
Spotkanie prowadzić będą

dzien otwarty w punkcie konsultacyjnymPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna zaprasza w dniu 28 marca (czwartek) 2024 r. na konsultacje w ramach Dnia otwartego w Punkcie Konsultacyjnym. Ofertę kierujemy do nauczycieli, specjalistów szkolnych i rodziców. Konsultować można się wyłącznie w sprawie osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Od godziny 9.00 do 12.00 do Państwa dyspozycji pozostawać będzie psycholog, pedagog i logopeda. Służymy poradą, pomocą, konsultacjami. Zapraszamy do Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w