Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji

26-110 Skarżysko-Kamienna, Plac Floriański 1

41 253 06 86 - Sekretariat
531 751 684 - Komórka (PLAY)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna

26-110 Skarżysko-Kamienna, Plac Floriański 1
41 253 14 63
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia:- w poniedziałek, wtorek, środę, piątek w godzinach: 9.00 - 17.00 - w sobotę w godzinach: 9.00 - 13.00 - w czwartek dzień techniczny 8.00 - 15.00 - w niedzielę nieczynna

Harmonogram pracy pracowników biblioteki w roku szkolnym 2022/2023

Imię i NazwiskoPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek**PiątekSobota
Jurek Ewelina 8-15 lub 10-17* 8-15 lub 10-17 8-15 lub 10-17 8-15 8-15 lub 10-17 9-13
Sowa Roman 8-15 lub 10-17* 8-15 lub 10-17 8-15 lub 10-17 8-15 8-15 lub 10-17 9-13
Wikło Agnieszka 8-15 lub 10-17 8-15 lub 10-17 8-15 lub 10-17 8-15 8-15 lub 10-17 9-13

- *8-15 lub 10-17 zmiany cotygodniowe,
- soboty wg harmonogramu dyżurów,
- **czwartek jest dniem technicznym w bibliotece.

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

26-110 Skarżysko-Kamienna, Plac Floriański 1
41 253 06 86 - Sekretariat 531 751 684 - Komórka (PLAY)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny otwarcia:
- od poniedziałku do czwartku w godzinach: 8.00 - 18.00 - w piątki od godziny 8.00 - 16.00
(w okresie wakacyjnym w godzinach 8.00 - 16.00)
- sekretariat od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00
 

Harmonogram Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej na rok szkolny 2022/2023 zatwierdzony na Radzie Pedagogicznej

  Imię i Nazwisko

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

Marzena Sala 

8.00- 16.00

8.00- 16.00

8.00- 16:00

10.00- 18.00

8.00- 16.00

2.

Iwona Włodarczyk

8.00-16.00

12.15- 16.15

12.15- 16.15

8.00-12.00

8.00-12.00

3.

Bartosz Rybienik

12.00-16.00

8.00-12.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

4.

Beata Kobus 

8.30-12.30

8.30-12.30

14.00-18.00

8.00-12.00

12.00-16.00

5.

Iwona Berus

14.00-18.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

6.

Agata Matysiak

8.00-14.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

10.00-16.00

7.

Elżbieta Zarzycka 

14.00-18.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.

Dorota Ciura

13.00-17.00

13.00-17.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

9.

Ewa Oktaba

10.00-14.00

8.00-14.00

14.00-18.00

8.00-12.00

8.00-12.00

10.

Iwona Stachura

8.00-12.00

14.00-18.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

11.

Małgorzata Urynek

8.00-12.00

13.00-17.00

8.00-12.00

14.00-18.00

8.00-12.00

12.

Magdalena Świerczyńska

12.00-18.00

10.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00 

13.

Mirosława Tarasek

14.00-18.00

12.00-16.00

8.00-12.00

8.00-12.00

8.00-12.00

14.

Dorota Nowak-Małek

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

13.00-18.00

8.00-13.00

15.

Katarzyna Tokarska

8.00-15.00

12.00-18.00

11.00-18.00

8.00-12.00

8.00-12.00

16.  Małgorzata Niziołek

10:00-12:00

8:00-12:00 8:00-12:00 14:00-18:00 12:00-16:00