W związku z zakończeniem pracy na stanowisku dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Skarżysku - Kamiennej przez Panią Marzenę Salę, funkcję tę w wyniku przeprowadzonego konkursu objęła z dniem 1 września 2023 roku Pani Małgorzata Kowalska, od lat związana edukacją specjalną. To pedagog, oligofrenopedagog i nauczycielka z wieloletnim stażem. Pracowała m.in. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Skarżysku – Kamiennej, gdzie oprócz pracy wychowawczej i dydaktycznej, zajmowała się diagnozowaniem dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.

marzena sala podziekowanie dla dyrektora poradni psychologiczno pedagogicznej w skarżyskuPani Marzena Sala, odchodząca Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej.

malgorzata kowalska nowa dyrektor poradni psychologicznej w skarzysku kamiennej Pani Małgorzata Kowalska (trzecia od lewej), nowa Dyrektor Poradni w Skarżysku.

Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Marzenie Sali za wieloletnią służbę i zaangażowanie w pracy jako Dyrektor poradni. Dzięki wytrwałej pracy Pani Marzeny wiele dzieci i młodzieży znalazło wsparcie i pomoc w rozwoju oraz rozwiązywaniu trudności edukacyjnych. Pragniemy podziękować za profesjonalizm, ogromną empatię oraz zawsze otwarte drzwi zarówno dla pracowników jak i dla rodziców. Dzięki temu poradnia zawsze była miejscem, w którym każdy czuł się mile widziany i wysłuchiwany.

Tym sposobem chcielibyśmy również serdecznie powitać nową Panią Dyrektor. Wierzymy, że wspólnie stworzymy jak najlepsze warunki pracy i nauki, dbając o dobro naszych uczniów oraz pracowników. „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” – Heraklit z Efezu.

 

fot. skarzysko24.pl
tekst: Patrycja Jędrzejewska