O zdrowiu w bibliotece w powiecie skarżyskimPowiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Skarżysku-Kamiennej we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zapraszają nauczycieli bibliotekarzy z powiatu skarżyskiego na szkolenie pt. O zdrowiu w bibliotece w powiecie skarżyskim. Szkolenie ma na celu promocję zdrowia w bibliotece oraz wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela bibliotekarza na temat edukacji zdrowotnej. Szkolenie organizowane jest w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy. 

Szkolenie w formie stacjonarnych warsztatów odbędzie się 25.11.2021 (czwartek) w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skarżysku-Kamiennej (ul. Plac Floriański 1, II piętro, sala 228). Rejestracja na szkolenie odbywa się za pomocą Systemu Obsługi Szkoleń ŚCDN. Zapisy pod linkiem: https://sos.scdn.pl/szczegoly.php?id_form=8928

Prowadzenie: Aldona Pejas - specjalista ds. bibliotekoznawstwa i Magdalena Pietraszkiewicz - specjalista ds. edukacji zdrowotnej w ŚCDN w Kielcach.

Serdecznie zapraszamy

Pobierz: Zaproszenie na szkolenie O zdrowiu w bibliotece w powiecie skarżyskim